MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Başkanın Mesajı

Yeni Dönem Hepimize Hayırlı Olsun

25. Yılımızı henüz doldurduğumuz  2013 yılının ilk günlerinde, yeni bir dönemin ilk adımlarını atmış bulunuyoruz. Kooperatifçilik adına güzel faaliyetlerin yapıldığına inandığımız  kocaman bir 10 yılı geride bıraktık ve yolumuza 1987-2002 yılları arasında olduğu gibi tek başımıza devam ediyoruz.

Ne değişti o günlerden bu günlere diye dönüp baktığımızda 577 ortaktan 960 ortak sayısına ulaştık, Akdeniz’den İç Anadolu, Güney Doğu Anadolu’ya kadar 250 çalışanımızla 9 ile hizmet verir olduk.  IMS pazar payımızı üç kat artırdık.

Yeni dönemde ortaklarımıza en kaliteli hizmeti, mümkün olduğunca en hızlı şekilde ve en geniş ürün yelpazesiyle vermeyi arzuluyoruz.

Yeni bir yılın kapılarını araladığımız  şu günlerde, ortaklarımızın bölge kooperatifimize duymuş oldukları güven, inanç ve aidiyet , yönetim kurulumuz ve çalışanlarımızı son derece motive etmiştir.

Bizler de sizden aldığımız bu destek ve motivasyon sayesinde 2013 yılında GEK ortaklarını farklılaştırma ve geleceğe taşımayla ilgili projelerimize hız vererek devam edeceğiz.

Önümüzdeki birkaç yıl içinde en büyük hedefimiz, bölge Eczacı Odalarımızın da desteğini alarak,  yaptığımız projeleri daha da geliştirip, mümkünse GEK ortaklarının tümünü Fitoterapi , Medikal ve İlaç Dışı Sağlık Ürünlerinin satıldığı birer merkez haline getirip, SGK bağımlısı eczaneler olmaktan kurtarmak olacaktır. Şu an 300-350 GEK ortağı eczanemiz  bu konuyla ilgili çok önemli adımlar atmışlardır.

Kooperatifler, çalışanlarının ve ortaklarının aidiyetiyle kendini yenileyen, gelişen ve büyüyen yapılardır. Bu aidiyet duygusu ne kadar yüksek olursa, ivmelenme o kadar hızlı olur.

Bunun yanında genç meslektaşlarımızın aramıza katılması bizim için çok büyük önem taşımaktadır. Genç meslektaşlarımızın bu yapılara girmesi, katkı vermesi, temsilcilik ve yöneticilik gibi görevlerde aktif rol oynaması kooperatifimizin hedeflerine hızla ulaşması ve kendini yenileyip geliştirmesi anlamında hayati önem taşımaktadır.

Hizmet verdiğimiz tüm illerimizdeki  ortaklarımızla, GEK ailesine yeni katılacak meslektaşlarımızla, Eczacı Odalarımızla ve çalışanlarımızla geleceğe el ele, yürek yüreğe taşınmak dileğiyle, yeni dönem hepimize hayırlı olsun…

 

                                                                                                  Sevgiler

                                                                                             Ecz.Tarkan BİR

                                                                                                       GEK YK Başkanı

 

2661 Ziyaretçi Tarafından Okunmuştur...

Güncel Duyurular