MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Başkanın Mesajı

E-Gekvizyonu Başarıyla Gerçekleştirdik

 Değerli Ortaklarımız,

               Güney Ecza Kooperatifinin ilk  ilaç dışı fuarı olan E-Gekvizyonun birincisini büyük başarıyla geride bıraktık. İlklerin öncüsü  olan kooperatifimiz bir ilki daha gerçekleştirdi ve Ortağımız çayını, kahvesini yudumlayarak,personeliyle beraber  eczane yazılımından stoklarını kontrol ederek, gereksiz stok yapmadan fuar siparişini verdi.
E-Gekvizyon Fuarının firma görüşmelerini yapmak, internet sitesinin yazılımını sıfırdan kurgulayıp satışa hazır hale getirmek, tatilin yapılacağı otel, uçak,organizasyonunu planlamak ve bunların hepsini 1 ay gibi kısa bir süreye sığdırmak ancak ve ancak GEK Ailesinin başarabileceği muhteşem bir iş olsa gerek.
İnanın fuarda görevli olan Satın alma sorumlularından Birim Müdürlerimize, Saha Yönetmenlerinden, Yönetim Kurulu Üyelerine kadar herkes geç saatlere kadar büyük bir özveri ile çalıştı. Bu süreçte emek veren tüm çalışanlarımıza, Müdürlerimize ve Yönetim Kurulundaki arkadaşlarımıza  sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Fuarımız 7 Martta başladı, 16 mart akşamı sona erdi. 15 Nisan itibariyle ilaçta % 95 ,ilaç dışında %85  teslimatı ortaklarımıza gerçekleştirdik. Çok az bir teslimatımız kaldı.
Ortağımız, 20 Nisanda tatile geldiğinde aldığı ürünün belki de yarısını satmış bile olabilir.
GEK ailesi olarak bizleri 20-23 Nisan tarihleri arasında Kıbrıs’ta çok güzel bir tatil organizasyonu bekliyor. Ortaklarımız ve aileleriyle birlikte ( alış-veriş stresi olmadan) yaza merhaba diyeceğiz.
Değerli Ortaklarımız, GEK Yönetim Kurulu olarak gelecek yıl e-Gekvizyon’da çıtayı daha da yükseğe taşımak  en büyük hedefimiz olacak. Önümüzdeki aylarda gerek ilaç dışı, gerekse farklı projelerle bir araya geleceğiz. GEK Ortaklarını farklılaştırmak en büyük hedefimiz ve bu amacımızı gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.
Bölgemizdeki tüm Eczacılarımızı Kooperatif çatısı altında görmek dileğiyle…
2650 Ziyaretçi Tarafından Okunmuştur...

Güncel Duyurular