MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Başkanın Mesajı

E-gekvizyon ile 2013 Kooperatifçiliğin doruk yılı olsun.

 

Değerli ortaklarımız;
GEK ailesi olarak bu sene ilkini gerçekleştirdiğimiz e-gekvizyon sanal fuarı tatil organizasyonunu geride bıraktık. Kıbrıs’ta  ortaklarımız, aileleri ve çalışanlarımızla dopdolu bir hafta sonu ile yaza merhaba dedik.  
Çok kısa zamanda karar verip uygulamaya koyduğumuz ve sektörde ilk olan fuarımıza 102 firma katılım gösterdi ve alımlarıyla 525 eczacımız katkı verdi. Sanal fuarla birlikte eczacımız gereksiz ürün alım derdinden kurtularak, teknisyenleri ile beraber lazım olan ürünlerini, normal koşullardan çok daha iyi şartlarda alarak, eczanelerine katma değer sağladılar.
Değerli Ortaklarımız, GEK tarafından ilk’i gerçekleştirilen bu projemizi önümüzdeki senelerde daha da genişleterek siz değerli ortaklarımıza daha iyi hizmet vermek, her geçen gün gelişen ve önem kazanan Ecza Kooperatifçiliğini ön plana çıkarmak adına var gücümüzle çalışacağız.
Önümüzdeki aylarda gerek ilaç dışı, gerekse farklı projelerle bir araya geleceğiz. GEK Ortaklarını farklılaştırmak en büyük hedefimiz ve bu amacımızı gerçekleştirmek için siz değerli ortaklarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.
2013'ün başından itibaren GEK olarak yepyeni bir sürece girdik .Yeni bir oluşumla büyümeye devam ediyoruz. Ortak sayısı her geçen gün artan, gerçekçi, yönetilebilir, başarılı hizmet projeleri üreten ciddi bir kurum olarak emin adımlarla ilerliyoruz.
Bu sene sanatsal etkinliklerimiz hız kesmeden devam ediyor. 14 Mayıs Eczacılık Günü Haftasında Osmaniye ve Mersin illerimizde tiyatro gösterileriyle start verdik. Tiyatroda rol alan arkadaşlarımız bu sene tam anlamıyla profesyonel oyunculara taş çıkarttılar. Hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Ekim ayından itibaren, gidemediğimiz illerimize de tiyatromuzu götüreceğiz. 25 Mayıs günü kareografisiyle, hocalarıyla, oyuncuları ve yeni ilave ettikleri perküsyon gösterileriyle, GEK Sanat Kulübü bizlere unutulmaz bir gece yaşattı. İzleyenlere ve bu işi profesyonelce yapanlara bile taş çıkarttılar. Yönetim Kurulumuz adına emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Onlarda bu heyecan oldukça, biz onların her zaman yanlarında olup, uzun yıllar bu etkinliklerimizi devam ettireceğiz.
Değerli ortaklarımız, her daim desteklerinizden aldığımız güçle, yanımızda olduğunuzu bilmenin verdiği özgüvenle elimizden gelenin en iyisini yapmaya söz veriyoruz.
2013 döneminin dostluklarımızı pekiştiren, güzel projelerle dolu, kooperatifçiliğin doruk noktaya çıktığı bir hizmet yılı olmasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
 
        Tarkan BİR
Yönetim Kurulu Başkanı
2622 Ziyaretçi Tarafından Okunmuştur...

Güncel Duyurular