MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Başkanın Mesajı

26. Olağan Genel Kurulumuz

 Değerli Dostlar, Değerli Meslektaşlarım;

Güney Ecza Kooperatifimizin 26. Olağan Genel Kurulunu, TEKB Başkanımız, Bölge Eczacı Odalarımızın Başkanları, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve ortaklarımızın geniş katılımıyla Mersin’de 01 Haziran tarihinde gerçekleştirdik.
 
Genel Kurullar, ortakların katılımı ile oluşturulan en yüksek karar yetkisine sahip, özellikle kurumun sürdürülebilirliğini sağlama ve ölçülebilirliğini ortaya koyma amacında oldukça önemli yer tutan toplantılardır. Bu manada son derece önem verdiğimiz bir günü geride bıraktık.
 
Yönetim Kurulu olarak, ortaklarımızın, genel kurulda kürsü alıp, olumlu ya da olumsuz birçok yapıcı eleştiriyi dile getirmesinden, kooperatifimizi daha da ileriye taşıyacak fikirleri paylaşmalarından, inanılmaz keyif aldık. Çünkü, insanların düşündüğünü paylaşmadığı, fikirlerini beyan etmediği yapılar kendilerini geleceğe taşıyamazlar.
 
Özellikle bu sene, yıllar sonra tekrar ecza depoculuğu hizmetine başlamış olmamız bu genel kurulumuzun önemini bir kat daha artırmaktadır. Ortaklarımızın bizlerle aynı heyecanı paylaştığını görmek bizleri son derece gururlandırmıştır. 
 
Bundan sonra hedefimiz, bölgelerimizden aramıza katılacak yeni ortaklarımızla birlikte, basamakları adım adım, sindire sindire çıkarak, büyümeyi sağlamak olacaktır.
 
 Geleceğe umutla bakabilmek, eczanelerimizi daha sağlıklı bir şekilde yarınlara taşımak ancak ve ancak kooperatif çatısı altında kenetlenmemizle mümkün olacaktır.
 
 
Sevgi ve saygılarımla
 
TARKAN BİR
GEK Yönetim Kurulu Başkanı
 
2605 Ziyaretçi Tarafından Okunmuştur...

Güncel Duyurular