MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Başkanın Mesajı

GELECEK VİZYONUMUZ VE GEK ATÖLYE İLE GÜVENİLİR DANIŞMAN ECZACI KİMLİĞİ

Değerli GEK ailesi,

Ülke genelinde oda seçimleri, SGK ile süregelen sözleşme görüşmeleri, Kamu Kurum İskontalarının amansız yükü, kesintisiz devam eden Cuma listeleri derken mesleki dönüşümler ve çıkmazlar devam ediyor.

Bazı bölgelerin oda yönetimlerindeki köklü değişiklikler elbette ki o bölgenin, mesleki sorunlara dair çözümlerinde ve yaklaşımlarında da apayrı pencereler açacaktır.

Demokratik ortamlarda yoğun katılımlar ile gerçekleşen seçimler sonucu göreve getirilen yönetim kurullarına yeni dönemleri şimdiden hayırlı olsun

GEK Yönetim Kurulu adına Adana,Mersin,Hatay,Kayseri,Gaziantep, Şanlıurfa,Kahramanmaraş,Osmaniye, Karaman Eczacı Odalarımızın Yönetim kurullarına onurlu ve zorlu görevlerinde başarılar dileriz.

Değişim rüzgarlarının hızla estiği bu dönemde GEK’de de değişimlerin ve gelişimlerin olması kaçınılmazdır.

Sosyal sorumluluğunun bilincinde olan bir meslek örgütü olarak bizlere düşen yenilikçi ve mesleğe değer katacak projeler üretmek ve uygulayıcısı olmaktır.

GEK olarak tüm ekibimiz ve birimlerimiz ile bu perspektifte hareket etmeye gayret ediyoruz.

Bu bağlamda güncellenen bir bakış açısı ile geleceği kurgulamak adına hayati bir projeye adım attık

GEK ATÖLYE

Her platformda ısrarla belirttiğimiz üzere depoculuk GEK’nin  temel faaliyet alanıdır fakat yegane varlık sebebi değildir.

Ecza kooperatiflerinin varlık sebebi eczacı ortağının mesleki gelişimini maddi ve manevi olarak her yönden desteklemek ise depoculuk faaliyetleri dışında yaratılacak her türlü eylem fark yaratma adına olmalıdır.

İşte GEK ATÖLYE de fark yaratmak adına tasarlanmış ve tüm kademeleri titizlikle belirlenmeye gayret edilmiş bir eğitim zinciridir.

2013-2014 süresi boyunca bölge kapsamında ki bütün illerde imkanlar dahilinde eğitim programları düzenlenecek ve ortak ile yakın temas kurulmaya gayret edilecektir.

www.gekatolye.com adresinden tüm detaylarını öğrenebileceğiniz bu hareket planını yakından takip etmenizi ve katılımcı olarak desteklemenizi önemle tavsiye ederim

Eczacılık mesleğinin ve kooperatifçiliğin geleceğini birlikte şekillendirmek dileğiyle,

Hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım

Ecz. Tarkan BİR           

GEK Yönetim Kurulu Başkanı

 

3138 Ziyaretçi Tarafından Okunmuştur...

Güncel Duyurular