MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Başkanın Mesajı

SON VE BAŞLANGIÇ

Güney Ecza Kooperatifi için 2013 yılı sonun ve başlangıcın bir arada yaşandığı bir yıl olmuştur. Uzun yıllar sürdürülen başarılı bir birlikteliğin, güç birliğinin sonu, Bölge gücünü ayağa kaldırmanın ve tek başına yeniden yol yürümenin başlangıcı olmuştur.

Bu önemli ve zor adım kooperatifçiliğe zarar vermeden, sağduyulu, fedakar, inanmış ortaklarımız, yönetimlerimiz ve çalışanlarımız sayesinde çok başarılı bir şekilde sonuçlanmıştır. Bu nedenle 2013 yılını memnuniyetle ve huzurla uğurluyoruz.

Bugün yeni yılı da, mesleğe ve ortaklarına her konuda destek olan, geleceği öngerebilen ve günü planlayıp ihtiyaçlara cevap verebilen, güçlü ve dinamik bir kooperatif misyonuyla, coşkuyla ve umutla karşılıyoruz.

Coşkuluyuz çünkü; Güney Ecza Kooperatifini bugüne getiren çalışmalar, projeler karşılığını buldu, yenileri de hiç hız kesmeden aynı ivmeyle devam edecek. Umutluyuz çünkü; bugün dünden fazla birbirimize ihtiyacımız var. Artık herkesin birliğin gücüne, her alanda olduğu gibi eczacılıkta da beraber çözüm üretmenin gerekliliğine arkasını dönemeyeceğini biliyoruz. Parça parça dağların altında kalmaktansa, el ele zirveye çıkmaktır umudumuz.

Sahibi olduğumuz bir yapıda, karar mekanizmalarında yer alabiliyorken, hesap sorabiliyorken, istek ve şikayetleri kolaylıkla dile getirebiliyorken, teker teker ulaşamayacağımız eğitim, donanım ve hizmetlere sahip olabiliyorken umutsuz olmak, kendinden umutsuz olmak değil midir?

Dayanışmanın, dinamik yönetim anlayışının ve büyük GEK ailesinin yaratıcı gücüne güvenerek "Birlikte geleceğimizi şekillendiriyoruz" diyoruz.

2014 kooperatfiçilik inancının ve güveninin verdiği huzurla başlasın, hepimize sağlık ve sevgiyle tüm beklentilerimizi getirsin.

Olumsuzlukların sonu, güzelliklerin başlangıcı olsun!..

Saygılarımla.

 

 

 

Ecz. Tarkan BİR           

GEK Yönetim Kurulu Başkanı

3414 Ziyaretçi Tarafından Okunmuştur...

Güncel Duyurular