MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Haberler

ENBREL MYCLIC PEN 50MG- GERİ ÇEKME

Geri Çekme Yazısı için lütfen tıklayınız...

Ürün Geri Toplama Formu için lütfen tıklayınız...

 

 

 

 

 

Ruhsatına sahip olduğumuz “Enbrel MyClic Pen 50mg Enjeksiyonluk Çözelti İçin Kullanıma Hazır Kalem” adlı ürünümüze ait aşağıdaki tabloda bilgisi verilen seri için T.C Sağlık Bakanlığı Türkiye ilaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu’nun bilgisi dahilinde, 15 Ağustos 1986 tarih ve 19196 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Farmasötik ve Tıbbi Müstahzar, Madde , Malzeme ve Terkipleri ile Bitkisel Preparatların Geri Çekilmesi ve Toplatılması Hakkında Yönetmelik”e göre tedbiren 2. Sınıf B seviyesinde (eczane, ecza deposu, hastane, vb.) geri çekme işlemi uygulanacaktır.

 

Ürün Adı

Seri Numarası

Son Kullanma Tarihi

Enbrel MyClic Pen 50mg Enjeksiyonluk Çözelti İçin Kullanıma Hazır Kalem

G94884

04.2015

 

Geri çekme süreci kapsamında ürünümüzün yukarıda bilgisi verilen serisinin geri çekme işlemi kapsamında satışını durdurmanızı ve derhal iade faturası ile birlikte aşağıda adresi verilen Pfizer Mümessil Ecza Deposuna iade etmenizi önemle rica ederiz.

 

Ekte verilmiş olan “Ecza Depoları İçin Geçerli Ürün Geri Toplama Formu”nu doldurarak Pfizer fax numarasına (0212 310 7080) fax çekmenizi rica ederiz.

 

Pfizer Mümessil Ecza Deposu

Atatürk Mah. İkitelli Cad. No;178

İntek Tesisleri 34670 Küçükçekmece/İSTANBUL

Tel: 212 471 15 41 – 126

 

Birliğine bağlı bütün eczanelere aynı doğrultudaki gerekli bilgilendirmeni yapılması için TEB’e gerekli bildirim tarafımızdan yapılmıştır.

 

Saygılarımızla

 

Not: Elinizde iade edilecek ürün yok ise ekteki formda “HAYIR”ı işaretleyerek bize fax çekmenizi rica ederiz.

 

Pfizer Ticari İlişkiler

3494 Ziyaretçi Tarafından Okunmuştur...

Güncel Duyurular