MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Başkanın Mesajı

Güney Ecza Koop olarak eczanelerimizin ve eczacılarımızın geleceğe bugünden hazır olabilmeleri için var gücümüzle çalışmaktayız. Hazırladığımız ve tek tek hayata geçirdiğimiz projelerimizle ortaklarımızın eczanelelerinin halk tarafından tercih edilebilirliklerini artırmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda ortaklarımızı ve kooperatifimizi bir ağ ile bütünleştireceğiz. Kısaca bu ağı ve projemizi özetlemek gerekirse;

1- Eczanelerimiz birer işletmedir ve iyi birer işletme olmaları için belli standartları taşımaları gerekmektedir. Projemizin ilk aşaması eczanelerimizin gelişimine yönelik faaliyetleri içermektedir. Öncelikle eczanelerimizin müşteri ve hasta profilleri çıkartılıp, teşhir tanzimin oluşturulması, eczanelerimizin eksikliklerinin tespiti ve giderilmesi, daha sonrasında ilaç dışı sağlık ürünleri ile ilgili fiyat politikalarının oluşturulması gibi adımlar ile projemizin ilk aşamasını oluşturacağız.

2-  Eczanelerimiz birer işletmedir; işletenler ise eczacılarımızdır. Eczacılarımızın profesyonel işletmeci olmasını bekleyemeyiz ancak iyi bir eczane yönetimi için asgari bir işletme bilgisine sahip olmaları gerekir. Güney Ecza Koop  olarak ortağımızın tüm işletmesel süreçlerine, bünyemizde oluşturmaya başladığımız danışmanlarımızla katkı vermek için hazırlanıyoruz. Önümüzdeki dönemde Finansman danışmanımız, işletme danışmanımız, tanzim teshir ve gelişim danışmanlarımız ile ortaklarımızın tüm soru ve sorunlarını profesyonel kadrolarımızla çözme gayreti içinde olacağız.

3- Paylaşım toplantılarımız da tüm temsilcilerimiz ile toplanarak hem kooperatifimizin daha da güçlü olmasını sağlamak, hem pazar payını artırmak hem de bahsi geçen projemiz ile ilgili olarak hareket planımızı belirlemek üzere fikir alışverişlerinde bulunacağız.

4- Paylaşım toplantılarımızda, insan sağlığını ön planda tutarak   belirlediğimiz firmalar ile ilaç dışı sağlık ürünleri konusunda partnerlikler oluşturacak, ortak yürüteceğimiz satış-pazarlama ve ortak satınalma ile önemli ekonomik avantajlar sağlayarak eczanelerimiz üzerinden bu ürünleri tüketicilere en doğru ve en sağlıklı şekilde ulaştıracağız.

5- Eczanelerimiz üzerinden oluşturacağımız hizmetler ile de hep beraber halk sağlığı adına çok önemli adımlar atacağımıza inanıyoruz.

Kısacası,
Güney ecza kooperatifi olarak ortaklarımıza sunacağımız hizmetler ile eczanelerimizi farklı kılacak ve toplumda farkındalık yaratacağız...

2678 Ziyaretçi Tarafından Okunmuştur...

Güncel Duyurular