MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Afiş

FARMAVİZYON ECZACILIK FUARI

Eczacılık alanındaki ilk ve tek İhtisas Fuarı olma niteliğini taşıyan “Farmavizyon Eczacılık Fuarı” 2015 yılında yepyeni konsepti ve yeni etkinlik alanında sektörü buluşturmaya devam ediyor.

02 - 04 Ekim 2015 tarihlerinde “İstanbul Kongre Merkezinde” düzenlenecek etkinlikte ilaç, ilaç dışı, kozmetik, dermokozmetik, medikal ürünler ve eczane teknolojileri alanında tüm gelişmeler yaklaşık 10.000 katılımcıya aktarılıyor olacak.

Fuar Türkiye ve Dünyanın çeşitli ülkelerinden eczacıları, eczane teknisyenlerini, doktorları, sağlık yöneticilerini, sağlık çalışanlarını, öğretim üyelerini ve eczacılık fakültesi öğrencilerini ağırlayacak. Fuara davetli 10 bini aşkın katılımcı tüm dünyadaki sektörel gelişmeleri yakından takip etme ve global trendler ile ilgili bilgilere ulaşma olanağı yakalayacak. Fuarda ilaç, ilaç dışı, dermokozmetik, kişisel bakım ürünleri, bitkisel ürünler, eczane donanımı ve ekipmanları ve eczane teknolojilerindeki son yenilikler vitrine çıkacak.

Ayrıca kapsamlı ve geniş tabana yayılı etkinlik programı ile katılımcılar 3 gün boyunca yerli ve yabancı bir çok akademisyen, eğitmen ve sektör temsilcisinin katılımı ile oluşturulan panel, söyleşi ve eğitimlerden faydalanacak.

Güney Ecza Kooperatifi olarak hizmet verdiğimiz bölgelerdeki eczacılarımızla birlik olup Farmavizyon Eczacılık Fuarında mesleğimizin geleceğine dair dev adımlar atacağız.

 

Detaylar için  Linke Tıklayabilirsiniz http://farmavizyon.com/

 

 

2656 Ziyaretçi Tarafından Okunmuştur...

Güncel Duyurular