MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Başkanın Mesajı

          Değerli Meslektaşlarım,

 

        İçerisinde bulunduğumuz şu günlerde gerek Şanlıurfa Suruç’ta yaşanan terör saldırısı, gerekse Türkiye’nin içinde bulunduğu belirsiz siyasi süreç nedeniyle hepimizin moralleri bozuk vaziyette.

 

        23 Temmuz günü Şanlıurfa Suruç’ta yaşanan patlamada 32 vatandaşımız hayatını kaybederken, 100’e yakın vatandaşımız da yaralandı. Ülkemizin birlik ve bütünlüğünü hedef alan bu terör saldırısı karşısında hepimiz dehşete düştük. Onlarca masum vatandaşımız yardım eli uzatmak için gittikleri Şanlıurfa’da hayatlarını kaybetti. Hayatlarını kaybetmiş olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Ülkemizde ve tüm Dünya’da barış dolu birlik ve beraberliğin olduğu yarınlar temenni ediyorum…

 

        Tüm bu terör olaylarının yanında, sınırlarımızda yaşanan çatışma ortamı hem ekonomik, hem istikrar, hem güven anlamında ciddi sarsıntılara yol açmaktadır. İhtiyacımız olan yeniden bir erken seçim değil, kurulacak güçlü bir hükümet yapısıyla sorunların üstesinden bir bir gelmektir. Burada sorumlu kişiler egolarını ve kırmızı çizgilerini bir yana bırakıp, biran önce Ülke’nin dertlerine derman olmalılar.

 

        Bu belirsizlik ortamına rağmen, kooperatifimiz var gücüyle piyasa şartlarından fazla etkilenmeden, 2015 7 aylık dönemde ivmesini hızla yukarıya çevirmiş durumda. Hem depoculuk hizmetini sizlere eksiksiz sunmaya devam ediyoruz, hem de projelerimizi de aksatmadan sürdürüyoruz.

 

        Eczane gelişim projemize başlayalı iki ay oldu. Projemizde bir yıl içerisinde eczacılarımızın işletme fonksiyonlarını iyileştirmek ve marka değerini öne çıkarmak için çalışmalar yapıyoruz. Amacımız tüm süreçlerin belirlenerek, 10 pilot eczanemizde verdiğimiz bu hizmeti aidiyetteki tüm eczacılarımıza sunmak.

 

        Fuarlar sayesinde ilaç ve ilaç dışı ürünleri hem MF, hem vade anlamında normal koşullardan daha iyi bir şekilde sizlere ulaştırarak eczanelerimize senede 2 defa ciddi katma değer yaratıyoruz, hem de sosyal anlamda bir arada olup, tatil imkanından da yararlanıyoruz. Kıbrıs fuarımız tıpkı Mart ayı fuarı gibi muhteşem bir şekilde olacak, buna canı gönülden inanıyoruz.

 

        15-18 Ekim tarihinde Kıbrıs Kaya Artemis ve Nuh’un Gemisi’nde gerçekleştireceğimiz satış etkinliğimizde buluşmak üzere… Barış ve güven ortamının hakim olduğu bir gelecek temenni ediyorum.

 

 

Ecz. Tarkan BİR            

GEK Yönetim Kurulu Başkanı

2692 Ziyaretçi Tarafından Okunmuştur...

Güncel Duyurular